Koordinatörün Mesajı

Özel Gazi Hastanesi Başhekim Yardımcısı

Gazi Hastanesi’nin Web sitesine hoş geldiniz. Bu site hastanemizin tanıtımı, doktorlarımız hakkında bilgi sağlamanız ve sağlık hizmetleri konusunda ayrıntılı açıklamalar öğrenmeniz için size yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Gazi Hastanesi, İstanbul’da pek çok sağlık hizmetleri sağlar. Bölgesinde tek travma merkezi ve dört yataklı travma yoğun bakım merkezi burada bulunmaktadır.

Tıbbi bakımımız geniş bir yelpazeye sunmak için yeterlidir. Biz her gün bu bakımın kalitesi için çalışıyoruz. Bakım kalitesini yükseltmek için en titiz değerlendirmeleri yapıyoruz. Uluslararası kabul görmüş kurallara uygun olan bir hizmet sunuyoruz.

SGK müfettişleri tarafından periyodik dönemlerde yapılan değerlendirmelerde, aynı sınıf hastaneler içinde en iyi notu almış durumdayız.

İç Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Göz Hastalıkları, Üroloji, Radyoloji, Anestezi ve Yoğun Bakım, Mikrobiyoloji, Diş Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Cildiye dallarında başarımızı kanıtladık.

2009 yılında, ülkede sağlık hizmetlerinin kalitesinin yükseltilmesi, hasta bakımı ve güvenliği konusunda İSO belgesini almak üzere olan Gazi Hastanesi, bölgesindeki tek hastanedir. Hastanemiz 31.05.2010 Tarihinde İSO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM BELGESİ’ni almıştır. 2018 yılında da sağlık turizmi yetki belgesini almıştır.

Kalite Yönetim Programı, ulusal standartlarda hasta bakımını hedeflemiştir. Kültürel ve etnik çeşitliliğe duyarlılık göstermek için çalışanların felsefe ve pratiğini geliştirmeye çalışmaktadır. Klinik sonuçlar için titiz değerlendirmeler yapılmaktadır. Uyum mükemmelliği gösteren sağlık kuruluşu hastaya güven verir.

Web sitemiz aracılığıyla tarama yaparak hemşire ve doktorlarımız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Lütfen herhangi bir öneri ya da ihtiyaçlarınızı nasıl daha iyi karşılayabileceğimiz bir düşünceniz varsa, bize bildirin.

Saygılarımızla

PAYLAŞ: